0%

  • Yüksek Kalite, Dayanıklılık ve Şık Tasarım

BİZ KİMİZ?

TERAZZİ GARDEN CONCEPT

HAKKIMIZDA

1986 yılında pazarlama ve dış ticaret sektörü ile ticari hayatına başlayan firmamız 1999 yılında Cezayir’de plastik bahçe mobilyaları üretimi ile bahçe mobilyası sektörüne adım atmıştır. 2003 yılında Kayseri Organize Sanayi Bölgesi’nde ve 2014 yılında Fas’ta kurulan bahçe mobilyaları üretim tesisleri ile faaliyetlerine devam etmektedir. Terazzi Grup, Kayseri ve Fas üretim tesislerinde kapasitesini artırarak 20.000 m2 toplam üretim alanı ve 500 kişilik istihdama ulaşmıştır. Kalite ve müşteri memnuniyeti odaklı firmamız, sektördeki bilgi birikimi ve üretime yaptığı teknoloji yatırımları ile sektörde öncü konuma ulaşmıştır. Bünyemizde yer alan Terazzi Garden Concept ve Vieno Home Garden markaları ile yurtiçi ve yurtdışı perakende ve toptan pazarında birçok yeniliğe imza atarak başarısını sürdürmeye devam etmektedir.

Ürünler

Terazzi ürünleri ihtiyaçlarınız doğrultusunda şekillenen şık ve ilham verici modelleri ile yaşam alanlarınızın eksik yönlerini tamamlıyor…

TERAZZI Katalog

Koleksiyonlar

TERAZZI kalitesinin eşsiz tasarımları ve konseptleri ile yaşam alanlarınıza değer katın…

Tüm Koleksiyonlar
Artemis Plus Koleksiyon

ARTEMIS PLUS

KOLEKSIYON

Üçlü ve ikili oturma grubu, masa takımı, dört parça modüller köşe takımı, ve şezlongdan oluşan Artemis Plus koleksiyonu, fonksiyonelliği, modern tasarımlarıyla sizlerle buluşuyor. Artemis Plus koleksiyon alüminyum iskeletiyle güçlülük kazanıyor.

İncele

CASTELLO

KOLEKSIYON

Luxio Cord Outdoor ipleriyle şık bir tasarım olan Castello oturma grubu hem rahatlığı hem de her alana uyumuyla sizlerle. Minderlerinin su itici özelliği, örmelerde kullanılan Luxio Cord

İncele
Castello Koleksiyon
Panama Koleksiyon

PANAMA

KOLEKSIYON

Üçlü oturma grubu, üçlü-ikili ve teklilerden oluşan Panama Trio Large oturma grubu ve masa takımıyla Panama koleksiyonu sizlere sunuyoruz. Luxio Cord Outdoor ipinin ve alüminyumun eşsiz birleşimiyle sizlere farklı bir deneyimi sunuyoruz.

İncele

NAPOLI

KOLEKSIYON

110x220 ölçüsü ve 6 sandalyesiyle ahşabın göze hitabıyla Napoli masa takımını sizlere sunuyoruz. İroko ağacının güneş ışınlarına ve yağmura dayanıklılığı, kumaşların su itici özelliği taşıması ve tasarımdaki estetik görümüyle Napoli masa takımını sizler i

İncele
Napoli Koleksiyon
Aston Koleksiyon

ASTON

KOLEKSIYON

Tasarımlarını modern formlarla destekleyen Aston koleksiyon 3’lü ve 2’li mini oturma grubu ve masa takımından oluşmaktadır. Luxio Cord ipinin eşsiz kalitesiyle Aston koleksiyona merhaba deyin

İncele

ARIZONA

KOLEKSIYON

İncele
ARIZONA Koleksiyon
Efes Koleksiyon

EFES

KOLEKSIYON

Ergonomik ve sade bir tasarım anlayışıyla hazırlanan Efes oturma grubu kollarındaki İreko ahşap detayıyla sadeliği tamamlıyor. Efes oturma grubu kolayca demonte edilebilir ve dört mevsim dış hava şartlarına uyumludur.

İncele

NINOVA

KOLEKSIYON

İnce formlu ayakları ayrıntısıyla bahçe mobilyasına farklı bir tasarım sunan Ninova koleksiyonu 2’li takım ve masa takımından oluşuyor. Masa sandalyelerinin beşgen sırt tasarımıyla Ninova koleksiyonunu zevkinize göre alanlarınıza yerleştirebilirsiniz.

İncele
Ninova Koleksiyon
Oscar Koleksiyon

OSCAR

KOLEKSIYON

Konfor sağlayan tasarımlarıyla keyfinize keyif katacak Oscar tekli ve çiftli salıncaklarımızı keşfedin. Alev almaz, su itici özelliği bulunan Luxio Cord Outdoor ipinden el işçiliğiyle örülmüştür

İncele

ARGOS

KOLEKSIYON

100x200 masa ve 6 sandalyeli İroko ahşaptan yapılan Argos masa takımı rahat oturumu ve uzun ömürlü kullanımıyla sizlerle buluşuyor. Minderlerinin su itici özelliği ve ahşabın dış mekana uyumuyla tüm hava koşullarına uyumludur.

İncele
Argos Koleksiyon
Mitra Koleksiyon

MITRA

KOLEKSIYON

Luxio Cord Outdoor ipinin sağlam yapısıyla sıkıca ve dik dokuma tasarımıyla ortaya yeni bir çalışma çıkaran Mitra 3’lü oturma grubu huzurunuzda. Rahat oturumuyla uzun süren dinlenmelerinizin bir parçası olacak.

İncele

MIAMI

KOLEKSIYON

Alüminyumun getirdiği kullanım kolaylığı ile tasarlanan Miami köşe takımı demonte özelliği sayesinde yerleşimde size kolaylıklar sağlayacak. Minderlerinin su itici özelliği ve alüminyumun paslanmaz özelliği sayesinde uzun ömürlü bir köşe takımıdır.

İncele
Miami Koleksiyon
Icon Koleksiyon

ICON

KOLEKSIYON

Luxio Cord Outdoor İpi ile sağlam ve farklı bir dokuya sahip İcon koleksiyon geniş oturma yeri ve eğimli sırtlığı ile benzersiz bir outdoor deneyimi sunuyor. İcon koleksiyonu 3’lü oturma grubu, masa takımı ve şezlong şeklinde koleksiyonu size sunar.

İncele

OXFORD

KOLEKSIYON

Luxio Cord Outdoor ipiyle el işçiliği sanatından doğan Oxford koleksiyonu sizlere sunuyoruz. 3’lü oturma grubu ve şezlong setinden oluşmaktadır. Özel outdoor deri kumaşından yapılan minderleri ile sizlere üst düzey bir deneyim sunuyor.

İncele
Oxford Koleksiyon
Porto Koleksiyon

PORTO

KOLEKSIYON

Özel el işçiliğiyle Luxio Cord Outdoor ipinin tasarımı ortaya yeni bir çalışma çıkaran Porto 3’lü oturma grubu geniş ve rahat oturumu, alüminyum iskelet, Luxio Cord Outdoor ip birleşiminden doğan uzun ömürlü bir bahçe mobilyasıdır.

İncele

LAMARTINE

KOLEKSIYON

Kullanılan özel kesim yuvarlak alüminyum ile alışılmışın dışında bir tasarım fırsatı sunan Lamartine alüminyum ve Luxio Cord Outdoor ipinin birleşiminden doğan Lamartine 3’lü takım ve köşe takımdan oluşmaktadır.

İncele
Lamartine Koleksiyon
Mykonos Plus Koleksiyon

MYKONOS PLUS

KOLEKSIYON

Kavisli kol yapısıyla harmanlayan Mykonos Plus koleksiyonu süngerden yapılmış sırt minderi ile zarafeti ön plana çıkarmanın yanı sıra konforlu bir yaşam alanı vaat ediyor. Koleksiyonda 3’lü oturma grubu, 2’li oturma grubu ve masa takımı koleksiyonu size s

İncele

MALLORCA

KOLEKSIYON

X ayak tasarımıyla farklı bir konsept sunan Mallorca takım alüminyumun şekil alan yapısıyla evinize şıklık katacak.

İncele
Mallorca Koleksiyon
Delfino Koleksiyon

DELFINO

KOLEKSIYON

Sadeliğin hakim olduğu Delfino köşe takımı adeta keyifli anlarınıza eşlik etmek için tasarlanmış. Geniş ve rahat oturumu sayesinde tercih edeceğiniz Delfino köşe takımı demonte özelliği sayesinde kolayca taşınabilir.

İncele

CALIDUS

KOLEKSIYON

Köşe takımı ve 2’li oturma grubundan oluşan Calidus koleksiyonu alüminyumun şık tasarımıyla ve 2’li takımda kullanılan Luxio Cord Outdoor ipinin estektikliğiyle karşınızda.

İncele
Calidus Koleksiyon
Casablanca Koleksiyon

CASABLANCA

KOLEKSIYON

Alüminyumun estetik görünümü, paslanmaz özelliği ve ahşabın göz alıcı güzelliğinin birleşiminden ortaya çıkan Casablanca takım evinize farklı bir hava sunacak. Zamana meydan okuyan ömrüyle Casablanca takım sizlerle.

İncele

Materyaller

Ürünlerimizde kullanılan alüminyum, İroko ağacı, Luxio Cord Outdoor ip ve HPL kompakt sayesinde ürünlerimiz uzun süreli kullanım sağlar.

Tüm Materyaller
Anasayfa Malzemeler Resmi
Anasayfa Malzemeler Resmi